Twoje Proteinowe Menu

Wychodząc na przeciw oczekiwaniom osób odchudzających się na diecie wg zasad dr Dukana – masz teraz Użytkowniku naszego Portalu możliwość wykupienia menu w wersji 7 lub 14 dniowej, które będzie w pełni uwzględniało uwagi co do produktów, które preferujesz. Zespół Portalu w oparciu o wysłane przez Ciebie odpowiedzi na pytania znajdujące się w formularzu poniżej, opracuje Twoje indywidualne menu. Będzie ono skrupulatnie uwzględniać zasady diety dr Dukana, dozwolone produkty, danie z dozwoloną, dzienną dawką otrąb (jeśli otręby możesz spożywać), 5 posiłków na dobę oraz zawierać tyle protein w potrawach by odchudzanie było jak najbardziej skuteczne.

Cena tygodniowego menu to 25 zł natomiast dwutygodniowego to 40 zł.

Kwotę należy uiścić wysyłając przelew bankowy na dane znajdujące na stronie regulaminu Portalu.

Tytuł przelewu: Twoje Proteinowe Menu, imię (adres e-mail)

w miejsce ‘imię’ wpisujemy swoje imię, natomiast w miejsce ‘adres e-mail’ wpisujemy swój adres e-mail.

W celu określenia cech Twojego Indywidualnego Proteinowego Menu, należy wypełnić pola formularza poniżej, a następnie kliknąć na przycisk ‘Wyślij’. Czas opracowania jadłospisu to doba od czasu wpłynięcia przelewu na konto.

Uwaga:

korzystając z usługi ”Twoje Proteinowe Menu’ z płatnością przelewem, klient zgadza się na otrzymanie faktury VAT za usługę drogą elektroniczną (faktura wysłana do klienta na jego adres e-mail)

Prosimy o zwrócenie uwagi na poprawnie wypełnione pole z Państwa adresem e-mail. Bez poprawnego adresu e-mail nie będzie możliwe przesłanie menu.


Dane do Proteinowego Menu
  1. (wymagane)
  2. (wymagany)
  3. (wymagane)
  4. (wymagane)
  5. (wymagane)
  6. (wymagane)
  7. (wymagane)
  8. (wymagane)
 

cforms contact form by delicious:days